Finanšu izlūkošanas dienests (FID)

Finanšu izlūkošanas dienests

 

Jaunumi

Eksperti diskutēs par atbilstības kultūru kā attīstības virzītāju

Trešdien, 16. septembrī plkst. 10.00 tiešraidē Finanšu nozares asociācija sadarbībā ar Ārvalstu investoru padomi (FICIL) un Finanšu un kapitāla tirgus komisiju, kopā ar nozares ekspertiem un valsts pārvaldes pārstāvjiem organizē diskusiju “Atbilstības kultūra – ilgtspējīgas attīstības pamats” par jaunā ietvara realitāti un attīstības virzieniem “zini savu klientu” (AML/KYC) jomā un noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanā.

FNA ekrana fons res

Lasīt vairāk

Izstrādāts metodoloģisks materiāls par noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas tipoloģijām

Lai veicinātu vienotu izpratni par aizdomīgiem darījumiem un noziedzīgu darbību pazīmēm un secīgi - samazinātu iespēju izmantot Latvijas finanšu sistēmu noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijai, Finanšu izlūkošanas dienests izstrādājis metodoloģisko materiālu “Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas tipoloģijas un pazīmes”.

absolutvision uCMKx2H1Y38 unsplash

Lasīt vairāk

Valsts institūcijas un investori diskutēs par Latvijas konkurētspējas priekšrocībām

Ceturtdien, 10. septembrī, notiks Ārvalstu investoru padomes Latvijā (FICIL) un Finanšu izlūkošanas dienesta rīkotā diskusija ”Atbilstības vērtība: kādas ir Latvijas konkurētspējas priekšrocības?” (“Value of compliance: what is the competitive advantage of Latvia?"). Diskusijā, kas notiks FICIL Augsta līmeņa sanāksmes laikā, investori un valsts institūcijas kopā centīsies rast atbildes uz aktuāliem jautājumiem, meklējot risinājumus kā investīciju vidi Latvijā padarīt drošāku un atvērtāku.

fid ficil disk

Lasīt vairāk

Paveiktais 2020.gada pirmajā pusgadā

2020. gada pirmo pusgadu lielā mērā raksturo Covid-19 pandēmijas radītie izaicinājumi un izmaiņas gan pasaules, gan nacionālā mērogā, kas, cita starpā, būtisku ietekmi atstājuši ne tikai uz ekonomiskajiem procesiem kopumā, bet arī uz iestāžu, t.sk. Finanšu izlūkošanas dienesta, ikdienas darbu un pienākumiem. Ar Finanšu izlūkošanas dienesta paveikto 2020.gada pirmajā pusgadā iespējams iepazīties šeit

2020 pusgads res 

Lasīt vairāk