Finanšu izlūkošanas dienests (FID)

Finanšu izlūkošanas dienests

 

Ieviesti uzlabojumi E-ziņošanas sistēmā

Finanšu izlūkošanas dienesta elektroniskajā ziņojumu un sliekšņa deklarāciju iesniegšanas sistēmā (E-pakalpojumā) zinojumi.fid.gov.lv ir ieviesti jauni uzlabojumi, kas būtiski atvieglos Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas, terorisma un proliferācijas finansēšanas novēršanas likuma subjektiem ziņojumu iesniegšanu.

zinojumu portals

Turpmāk būs iespēja kopēt un atkārtoti nepārrakstīt gan darījuma dalībnieku informāciju, gan arī saistīto personu datus. Tāpat ir mainīta pieeja patiesā labuma guvēja informācijas attēlošanā. Detalizēta informācija par izmaiņām pieejama e-pakalpojuma zinojumi.fid.gov.lv reģistrētajiem lietotājiem.

Likuma subjektus aicinām izmantot iespēju un pieteikties reģistrēt savu kontu E-ziņošanas sistēmā. Pieteikuma forma ir pieejama E-pakalpojuma vidē sadaļā ‘Reģistrēties’ , tālāk izvēloties izvēlni ‘Esmu Likuma subjekts’.

Reģistrējoties E-pakalpojumā, ir iespējams ne tikai izmantot sistēmas priekšrocības ziņojumu iesniegšanā, bet arī uzzināt jaunāko un aktuālāko informāciju no Finanšu izlūkošanas dienesta.

Papildu jautājumi par reģistrēšanos: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .