Finanšu izlūkošanas dienests (FID)

Finanšu izlūkošanas dienests

 

Akcijā “Zini naudas li(ī)kumus!” izglītos par finanšu noziegumu riskiem

Ceturtdien, 17. oktobrī, Finanšu izlūkošanas dienests (FID) uzsāks informatīvu akciju “Zini naudas li(ī)kumus!”, lai informētu uzņēmējus un sabiedrību par izvairīšanos no iesaistīšanās finanšu un ekonomiskajos noziegumos un korektu rīcību dažādās situācijās. Kampaņas digitālajā spēlē būs iespējams pārbaudīt un paplašināt zināšanas par raksturīgākajiem riska faktoriem gan uzņēmējiem, gan sabiedrībai kopumā.

naudas likums res


Izglītojošās akcijas atklāšana un diskusija “Kāpēc cilvēki iesaistās finanšu noziegumos” notiks ceturtdien, 17.oktobrī plkst. 14.00 “TechHub Rīga” telpās Rīgā, Kronvalda bulvārī 4.

Finanšu izlūkošanas dienests priekšniece Ilze Znotiņa informēs par FID paveikto un nākotnes plāniem, kā arī par akcijas mērķiem un norisi. Diskusijā “Kāpēc cilvēki iesaistās finanšu noziegumos?” piedalīsies FID priekšniece Ilze Znotiņa, LU profesors sociālajā psiholoģijā Ivars Austers, sociālantropologs Andris Saulītis un uzņēmumu pārstāvji.

Mediju pārstāvjiem lūgums reģistrēt savu dalību kampaņas atklāšanas pasākumā līdz 16.oktobra plkst. 15.00 šeit.  

Par kampaņu “Zini naudas li(ī)kumus!”
Akcija “Zini naudas li(ī)kumus!” - izglītojoša kampaņa uzņēmējiem un sabiedrībai, lai vairotu izpratni par ekonomiskajiem un finanšu noziegumiem. Kampaņā digitāli izglītojošā spēlē ikviens aicināts pārbaudīt savas zināšanas par ekonomiskajiem un finanšu noziegumu riskiem un rīcību šādās situācijās.
Kampaņu organizē Finanšu izlūkošanas dienests kopā ar partneriem – Latvijas Darba devēju konfederāciju un Latvijas Biznesa savienību.

 

Kampaņas attīstībai seko līdzi:
Web: www.fid.gov.lv/naudas-likumi
Twitter: @naudas_likumi
Facebook: Naudas Likumi


Papildu informācija medijiem:
Zaiga Barvida
FID Sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālrunis: (+371) 67969489, (+371) 29499214
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.